Formy a užívání ESSIACu®

 

 ESSIAC® je dodáván ve třech formách:
 
  • PRÁŠEK PRO VÝROBU ČAJE (42,5 ml) – čaj může být užíván horký (i s medem) nebo při pokojové teplotě. Je-li užíván ve správném množství, může mít schopnost stimulovat celý organismus. Čaj se připravuje následujícím způsobem:
  1. Do 2,5 l vody (pramenité, filtrované nebo destilované) přidejte 1 balení ESSIAC®u. Používejte nerezové nebo skleněné nádobí. Vařte pod pokličkou. Nepoužívejte hliníkové nádobí.
  2. Přiveďte k varu a za občasného míchání vařte pod pokličkou na mírném zdroji 10 min.
  3. Odstavte ze zdroje tepla a nechte 4 hodiny, stále pod pokličkou, luhovat.
  4. Opět přiveďte k varu a za občasného míchání vařte pod pokličkou na mírném zdroji 5 min.
  5. Odstavte ze zdroje tepla. Slijte do předem vyvařené nebo v myčce umyté lahve. Uzavřete a nechte stát v chladnici přes noc, aby se zvýšila účinnost výluhu. Případné malé množství sedimentu ve finální tekutině ESSIAC® čaje není na závadu. Uchovávejte v chladnici. Nemrazte, neohřívejte v mikrovlnné troubě.

Návod na přípravu je součástí balení. Využití sedimentu: Po přidání malého množství vazelíny k sedimentu můžete aplikovat místně jako obklad při kožních problémech. Ošetřené místo překryjte gázou a převažte.

  •  BYLINNÝ EXTRAKT (300 ml) - užívá se po lžičkách. Pro delší trvanlivost uchovávejte v ledničce. Po otevření spotřebujte do 14 dní. Z tohoto důvodu není vhodné pro nejnižší dávkování ("udržovací program").
  •  BYLINNÉ KAPSLE (60 kapslí) – jsou vhodné pro cestování a pro ty, kteří preferují možnost okamžitého užití. Bez živočišných složek.
 
Důrazně doporučujeme, abyste dodrželi 12ti týdenní program. Byliny pracují pomalu, potřebují čas na to, aby se projevil jejich účinek.
 
Existují 3 způsoby užívání ESSIACu® v závislosti na tom, z jakého důvodu jej chcete užívat:
-          prevence a detoxikace,
-          závažná onemocnění,
-          udržovací program.
 
Podrobnější informace o dávkování naleznete v sekci Schéma užívání ESSIACu®.